Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 1:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:3 (0:0)
FK Jablonec
Pondělí 26.08.2013, 17:00 • Městský stadión Znojmo • Juniorská liga

O osudu utkání nakonec rozhodla druhá půle, v které se jako první prosadil Jablonec, a to byl hlavní důvod jeho úspěchu. Hosté si postupně vypracovali až tří brankový náskok. Domácí už jen kosmeticky upravili skóre zásluhou střídajícího Kirschnera. (19:15:02)

89
    Jablonec střídá. Hřiště opouští David Ledecký a na hřiště pustí Jana Šuláka.

88
    Další žlutá karta, tentokrát už ale na domácí straně. Žlutou kartu viděl Petr Kirschner (ZNO).

87
    Radim Jurča (JAB) vidí žlutou kartu. Pro Jablonec už třetí žlutá v zápase.

86
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Nakonec se Znojmu skórovat povedlo ze standardní situace. Výborný centr proměnil v gólovou hlavičku PETR KIRSCHNER.

86
    Znojmo usiluje alespoň o čestný zápis, ale Jablonec se rohovému kopu ubránil.

84
    Jablonec střídá. Ze hry odchází Vukadin Vukadinović a nastupuje na poslední minuty David Sedláček.

83
    Trochu to vypadá, že pokud Znojmo prohrává trochu rezignuje na hru. Podobný scénář mělo utkání i v Mladé Boleslavi.

81
    Jablonec právě vstřelil branku!
    DAVID LEDECKÝ si vzápětí spravil chuť. Jablonec se dostal do přečíslení tří hráčů na samotného gólmana a Ledekcý dostal přihrávku před prázdnou bránu a pak už to měl jednoduché.

80
    David Ledecký (JAB) dostává žlutou kartu.

80
    Mohlo to být 3:0. Vukadinović si zasekl míč ve vápně a přesto, že měl k dispozici volného spoluhráče, střílel. Jeho pokus Doleček dobře zlikvidoval.

78
    Štemberk se dokázal protáhnout kolem dvou znojemský hráčů, následně však nepřesně přihrával. Štemberk hru Jablonce svým střídáním rozhodně oživil.

77
    Štemberk byl na pravé straně úplně volný a zbytečně dával přihrávku z první místo toho, aby si počkal.

75
    Jurča pálil zpoza vápna, jeho střela šla však pouze doprostřed brány a tak s ní Doleček neměl problém.

74
    Znojmu jakoby v druhé půli došel trochu dech. Nyní už to budou mít domácí hodně těžké. Naději ale ještě mají.

73
    Hosté se dostávají možná do klíčového náskoku. Doleček nejprve skvěle vychytal Ledeckého, pak ale nestačil na dorážku MIROSLAVA ŠTEMBERKA, teď spoluhráči svému brankáři moc nepomohli.

72
    ....Standardka nebezpečí pro jabloneckou obranu neznamenala, následná střela po odrazu byla hodně nepřesná.